Zniżki 

 

 

 

 

 

Członkom Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych przysługuje zniżka w wysokości 20% na wszystkie usługi kancelarii.

 

Jak skorzystać ze zniżki?

 

Aby uzyskać zniżkę, należy przy skorzystaniu z oferty podać drogą mailową (kancelaria@radcaplock.pl) lub telefoniczną (+48 783 363 880) imię, nazwisko oraz swój numer członkowski (SII). Po weryfikacji danych zniżka zostanie przyznana.

 

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) jest największą organizacją zrzeszającą inwestorów giełdowych w Polsce, która działa od 1999 roku i należy do europejskich organizacji inwestorskich Euroshareholders i Euroinvestors oraz Światowej Federacji Inwestorów WFIC. Do Stowarzyszenia należy obecnie ponad 13 000 członków.

 

Działalność Stowarzyszenia koncentruje się na wszechstronnym wsparciu inwestorów i opiera się na trzech głównych filarach:

 

Edukacja i analizy: konferencje i szkolenia (w tym największe w kraju WallStreet i Profesjonalny Inwestor), wydawnictwa (np. dwumiesięcznik Akcjonariusz, analizy giełdowe (m.in. Portfel SII, ATrakcyjne Spółki, Raporty IPO, Raporty analityczne spółek z GPW, analizy rynkowe, Indeks Nastrojów Inwestorów);

 

Ochrona praw: ochrona praw inwestorów, bieżące interwencje, wsparcie prawne, uczestnictwo w walnych zgromadzeniach spółek publicznych, działalność opiniotwórcza i wpływanie na proces ustawodawczy;

 

Zniżki: oferowane przez partnerów Stowarzyszenia członkom SII (na: prowizje giełdowe, wydawnictwa, szkolenia itp.).

Kancelaria Radcy Prawnego

Robert Grzegorek

ul. Obrońców Westerplatte 10 lok. 15

09-400 Płock

Copyright (C) 2017

KRP Robert Grzegorek

 

tel. +48 783 363 880